Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Od najmłodszego aż do starszaka,

wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka!

 

Co roku 20 września przedszkolaki w całej Polsce świętują swój dzień - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W naszej Niezapominajce hucznie obchodziliśmy ten wielki dzień. Były tańce, konkursy i seanse kinowe. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o naprawdę wspaniałej zabawie. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku i upominków, które dzieci zabrały na pamiątkę.

Idąc za słowami Janusza Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, życzymy wszystkim naszym Przedszkolaczkom by uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia -nie tylko od święta, bajkowych przygód i samych fantastycznych chwil !

 

Biedronki

 

Pszczółki

 

Krasnale

 

Tygryski

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,