Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Dziś dziewczynki sto lat śpiewają bo chłopcy swoje święto mają !!!

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach rodzinnych i tych z życia przedszkola. Dziś - 30 września kultywowaliśmy tradycję świętowania Dnia Chłopaka. Dzień upłynął nam na wspólnej zabawie, konkursach i tańcach. Dziewczynki wręczały chłopcom upominki, złożyły życzenia, uściskały i ucałowały. W tym dniu we wszystkich  grupach było mnóstwo dobrej zabawy - gry i konkurencje choć w każdej grupie w innej tematyce dostarczyły nam wiele radości, jedni chłopcy wcielili się w postacie SUPERBOHATERÓW, inni zamienili się w RYCERZY uwalniających z zamku księżniczki, nie zabrakło również przygód odważnych PIRATÓW. Uwieńczeniem tych fantastycznych chwil stał się słodki poczęstunek

Wszystkim chłopakom- mniejszym i większym życzymy spełnienia najskrytszych marzeń! I pamiętajcie, że:  najlepsze chłopaki są z Niezapominajki!

 

Krasnale

Pszczółki

Żabki

Tygryski

Biedronki

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,