Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Dzieci z grupy „Pszczółki” miały okazję pogłębić swoją wiedzę na temat sekretów z życia pszczół na spotkaniu z prawdziwym pszczelarzem.
5 października zaprosiliśmy na zajęcia Pana Michała, który opowiedział nam o swojej pasji. Przyniósł nam przepyszny miodzik z własnej pasieki i opowiedział jak on powstaje. Zaprezentował swój wyjątkowy strój oraz sprzęt potrzebny do pracy w pasiece, zdradził również wiele ciekawostek z życia tych jakże uroczych stworzeń. Dzieci z wielkim zaciekawieniem przysłuchiwały się opowiadaniom pana pszczelarza i nagrodziły go wielkimi brawami. Dziękując za wspaniałe warsztaty wręczyły Panu Michałowi pamiątkowe podziękowanie a w zamian otrzymały upominki – drewniane pszczółki do samodzielnego dekorowania.

Serdecznie dziękujemy za spotkanie!

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,