Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W Strefie Starszaka odbyły się obrady  Optymistycznego Sejmu. Posłanki i posłowie wybrali spośród siebie Marszała Sejmu, który czuwał nad prawidłowym przebiegiem obrad. Wszyscy pracowali nad ustawą "Jak zostać optymistą - ustawa o dobrym zachowaniu się w przedszkolu". Prace odbywały się w podkomisjach sejmowych, a efektem prac jest ustawa składająca się z trzech obszarów - jak dzieci powinny się zachowywać by być optymistami, jak rodzice powinni postępować, by być optymistami i jak personel przedszkola powinien postępować by być optymistami. Projekty ustawy zostały przeanalizowane, przedyskutowane i przegłosowane. W obecności dyrektora przedszkola posłanki i posłowie przyjęli ustawę  do realizacji. 

Pszczółki

Tygryski

Krasnale

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,