Wszystkie dzieci Mikołaja kochają, wszystkie dzieci na Niego czekają!

Moc prezentów każdemu przyniesie, każe dziecko z prezentów się ucieszy”

Spotkanie ze świętym Mikołajem, to jedna z najbardziej wyczekiwanych chwil przez dzieci w roku. Przygotowują się do tego bardzo starannie. Wysyłają osobiście przygotowane listy, wykonują ciekawe prace plastyczne i dekoracje sali na których oczywiście króluje Mikołaj, ponadto przygotowują artystyczną niespodziankę dla tego miłego gościa ??
Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. 7 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ. Przedszkolaki śpiewały świętemu piosenki oraz recytowały wierszyki. A w zamian otrzymały wspaniałe prezenty. Jak co roku zrobiliśmy sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

Biedronki

Żabki