Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Kochamy was, kochamy całym sercem
i radości chcemy dać wam jak najwięcej.
Nasze buzie uśmiechnięte dziś życzenia ślą przepiękne:
Żyj Babuniu, żyj Dziadziuniu latek sto!

Babcie i Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków. To właśnie Oni czynią ich dzieciństwo udanym i szczęśliwym, zawsze mają czas na spacer, czytanie bajeczki, pieczenie ciasteczek i wspaniałe figle.. a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Przedszkolaki w podzięce przygotowały wspaniałe upominki i występ niespodziankę. I choć aktualna sytuacja epidemiologiczna nie pozwoliła na spotkanie w przedszkolu to dzieci wystąpiły w wersji online. W zeszły piątek – 21 stycznia Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. Wśród wyjątkowej scenografii i odświętnie ubrani przedszkolaki złożyły piękne życzenia następnie pod czujnym okiem nauczycielek zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły specjalnie na tą uroczystość. Dzieci bardzo się starały i jesteśmy pewni, że wywołały wiele uśmiechów na twarzach ukochanych dziadków.

 

Dzień Babci i Dziadka - Krasnale

Dzień Babci i Dziadka - Pszczółki

 

Dzień Babci i Dziadka - Tygryski

Dzień Babci i Dziadka - Biedronki

</p

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,