Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE –
JAK CO ROKU W KARNAWALE.


Karnawał to wspaniała tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Dla  przedszkolaków bal to wyjątkowe wydarzenie, to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.  W tym roku obchodziliśmy niezwykły bal karnawałowy, ponieważ został on połączony z Walentynkami. Dzieci od kilku dni przygotowywały wraz z Paniami walentynkowe dekoracje na swoje sale. Wystrój naszej Niezapominajki nawiązywał do Walentynek i wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. 14 lutego już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, ciekawych ludzi i zwierzątka. Świetnie się bawiliśmy w swoich grupach uczestnicząc w zabawach, konkursach i  tańcząc  przy swoich ulubionych utworach. Nie zabrakło również słodkiej uczty, która dodała sił na dalsze szaleństwo. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym cudownym przedszkolakom. A na upamiętnienie tych wspaniałych chwil, Pan Tobiasz zrobił nam profesjonalne zdjęcia, które już niedługo będą mogli Państwo zakupić. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci zabrały ze sobą do domów walentynkowego balonika, który przez wiele dni będzie przypominać im fantastyczną zabawę??
Dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów i walentynkowych kartek, które znalazły się w Niezapominajkowej skrzynce poczty walentynkowej.

Żabki

Biedronki

Pszczółki

Krasnale

Tygryski

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,