Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W tym tygodniu nasze przedszkole odwiedził Teatrzyk „Wróbelek Elemelek” na czele ze znanym już naszej placówce aktorem z Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Dzieciom podczas jego występu uśmiechy nie schodziły z twarzy nawet przez moment. Przezabawne skecze sprawiały, że maluchy wpatrywały się w aktora jak zaczarowane. Poza tym przedstawienie miało charakter interaktywny
i edukacyjny. Dzieci aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu wesoło się przy tym bawiąc. Wcielały się w rolę marynarzy, maszynistów, uczniów, czy nawet dziewczęcego zespołu biorącego udział w koncercie na Festiwalu w Opolu. Każdy przedszkolak miał szansę brać udział w spektaklu, gdyż aktor aktywizował widownię poprzez wesołe piosenki i rymowanki. Dzieci poznawały również literki, czy figury geometryczne, a to wszystko poprzez zabawę. Nasz „Wróbelek Elemelek” wypełnił radością całą naszą Niezapominajkę od dzieciaczków po grono pedagogiczne.
Z niecierpliwością wyczekujemy więc kolejnego spotkania z teatrzykiem.

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,