Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

 "Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy.
 I pierwszy promień bliskiej wiosny.
 Dla mamy, Pani, dla dziewczynek,
 W domu, w przedszkolu, na wycieczce.
 Każdego dnia dobry uczynek -
 To jest od chłopców upominek”

8 marca to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. Kultywując tradycję w naszej Niezapominajce  o raz kolejny świętowaliśmy Dzień Kobiet. Wspaniała atmosfera panowała już od samego rana. Z daleka słychać było radosny śmiech i taneczną muzykę, w rytm której bawiły się zarówno dziewczynki jak i chłopcy. Wiele radości sprawiły dzieciom przygotowane z tej okazji zabawy i konkurencje. W tym szczególnym dniu wszystkie kobietki mogły poczuć się jak księżniczki. Chłopcy złożyli życzenia, tradycyjnie zaśpiewali swoim koleżankom uroczyste „100 lat”, wręczyli piękne laurki i niespodzianki. Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o naprawdę miło spędzonym czasie. Zobaczcie sami jak cudownie się bawiliśmy.

Biedronki

Pszczółki

Tygryski

Żabki

Krasnale

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,