Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W dniach 1-2.czerwca 2022 roku po raz ostatni w tym roku szkolnym  realizowany był projekt edukacyjny „W kolorowych butach działamy, na lepsze nasz świat zmieniamy „Tup, tup do przodu idzie but”. W świat przygody  przedszkolaków wprowadziły adidasy, buty sportowe. W tych dniach dominowały zabawy ruchowe, ćwiczenia  i zawody sportowe . W Dniu Dziecka przedszkolaki bawiły się z Klaunem z Akademii A ku- ku. Po wesołych zabawach odbył się piknik w ogrodzie- dzieci ze smakiem zajadały pyszną zupę i smaczne naleśniki na świeżym powietrzu. W drugim dniu projektu dzieci uczestniczyły w XXVII  Miedzyprzedszkolnej Olimpiadzie Sportowej „Sztafeta Pokoju” w której wzięły tez udział przedszkolaki z innych przedszkoli , PP Nr 5, PP Nr 8 oraz PP NR 9. Zawodnicy dzielnie pokonywali przygotowane tory przeszkód. Po sportowych zmaganiach Pani Dyrektor uroczyście zakończyła Olimpiadę, a wszyscy jej  uczestnicy otrzymali medale oraz upominki.

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,