Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Uroczyste zakończenie edukacji przedszkolnej naszych kochanych Krasnali. W tym wyjątkowym dniu w naszej Niezapominajce Krasnale w obecności wspaniałych gości p. dyrektor przedszkola, rodziców, całego grona pedagogicznego, personelu przedszkola przedstawiły swoje wielkie talenty i uzdolnienia. To były niezapomniane chwile, .... chociaż łezka w oku się kręci , tak szybko minęły te 4 lata.  Lecz jako optymiści "nie smucimy się, że to już koniec, lecz uśmiechamy się, że nam się to wszystko wydarzyło".
Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaangażowanie , za wieloletnia współpracę, za wszelkie działania na rzecz naszej Niezapominajki, za ciepłe słowa i serdeczności. Dziękujemy również za przygotowanie poczęstunku tak doniosłej uroczystości.

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,