Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

 Po raz kolejny nasze przedszkole odwiedził Teatrzyk Wróbelek Elemelek- dobrze znany naszym przedszkolakom duet aktorski z Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Ich energiczne i zabawne występy nie tylko uczą ale również powodują, że uśmiechy nie znikają z twarzy widzów jeszcze na długo po przedstawieniu. 29 września dzieci miały możliwość zobaczenia przedstawienia pt. „Bezpieczny Przedszkolak” przypomniały sobie podstawowe zasady dotyczące bezpieczeństwa na drodze, ruchu drogowego i kulturalnego zachowania w miejscach publicznych takich jak np. autobus. Przedszkolaki w wesołej atmosferze współpracowały z aktorami na scenie i śpiewały piosenki. Dziękujemy aktorom teatrzyku Wróbelek Elemelek za mile i pouczająco spędzony czas i jak zawsze zapraszamy ponownie. 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,