Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W dniach 25-28 października 2022 w naszym przedszkolu został ogłoszony konkurs na najwspanialszą, pomysłowa i kreatywną dynię. Do konkursu z powodów organizacyjnych zaproszone zostały cztery grupy: Żabki, Biedronki, Pszczółki i Tygryski.  W konkursie wzięło udział 37 uczestników. Ich prace zachwyciły zarówno  jury konkursowe jak i wszystkich , którzy oglądali  wystawione prace.  Z dyń  powstały  zwierzątka, straszydła, postacie z bajek. Wszystkie prace zachwycały pomysłowością i wykonaniem, wiec decyzją jury każdy z uczestników konkursu został wyróżniony i nagrodzony. Dziękujemy za tak liczny udział w konkursie, Wierzymy ze  wykonanie prac konkursowych przyniosło wiele radości zarówno dzieciom jak i dorosłym zaangażowanym w zabawę,, Serdecznie gratulujemy wspaniałych pomysłów, życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,