Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Siedemnastego listopada nasze przedszkole po raz kolejny wzięło udział w Miejskim Festiwalu Twórczości Patriotycznej w Domu Kultury "Chemik". Wydarzenie, zorganizowane przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 6 objęte zostało patronatem przez panią prezydent Sabinę Nowosielską. Po uroczystym otwarciu festiwalu przez Władysława Jagiełłę mogliśmy podziwiać przedszkolaków z przedszkoli nr 5, 8, 9, 22, 24 oraz 26. Nasze Krasnale przepięknie ubrane wystąpiły przed zgromadzonymi gośćmi tańcząc kujawiaka oraz w piosence "To jest mój kraj". Wykonały także patriotyczny taniec z biało - czerwonymi szarfami udowadniając jak bardzo kochają nasz kraj. Talent dzieci został wynagrodzony ogromnymi brawami publiczności a także pamiątkowym pucharem i nagrodami. Gorąco gratulujemy naszym przedszkolakom wspaniałego występu !.

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,