Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

6 luty to dla naszych przedszkolaków dzień szczególny, wyczekiwany przez wiele tygodni albowiem właśnie tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiali się bohaterzy znanych bajek. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka - tak właśnie zapamiętany zostanie nasz tegoroczny bal „Kolorowy zawrót głowy”. Dzieci świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w różnych zabawach i konkursach. Na twarzach malowały się szerokie uśmiechy, które nie znikały mimo chwilowego zmęczenia a dla zregenerowania sił na dzieci czekał słodki poczęstunek. Ach co to był za bal!!! Dzieci ze strefy starszaka dodatkowo skorzystały z zaproszenia PSP nr 19 i bawiły się na balowej sali gimnastycznej gdzie czekało na nie mnóstwo atrakcji. Ta cudowna atmosfera na długo pozostanie w pamięci naszych kochanych przedszkolaków :)
Zapraszamy do podziwiania naszego karnawałowego szaleństwa w fotogalerii.

Żabki

Tygryski

Biedronki

Krasnale

Pszczółki

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,