Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Kontynuacja projektu „Jestem Wspaniały - Jestem Wspaniała”.
 Woda – to ona właśnie odgrywa główną rolę w naszym projekcie w tym miesiącu. Wszechobecność wody i jej ogólna dostępność są dla nas faktem tak oczywistym, że istotne jest podkreślenie znaczenia wody w naszej codzienności i uświadomienie sobie, jak bardzo racjonalnie powinniśmy z niej korzystać. Podczas realizacji projektu zachęcaliśmy dzieci do zabaw, badań i szeroko pojętej aktywności poznawczej.                Na warsztatach dzieci dowiedziały  się jak ważna jest woda nie tylko dla człowieka, ale także dla środowiska roślinnego i zwierzęcego. W jak różny sposób można wykorzystać zasoby wody w życiu codziennym, w zabawach  oraz jak ważne jest dbanie o czystość wód.

Pszczółki

Tygryski

Żabki

Biedronki

Krasnale

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,