Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

05 kwietnia tradycyjnie w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste "Śniadanie Wielkanocne". Tego dnia dzieci w odświętnych strojach zasiadły do stołu, który uginał się od świątecznych przysmaków, aby w gronie najbliższych kolegów podzielić się jajkiem i złożyć sobie życzenia. Dzieci bardzo aktywnie włączyły się w przygotowania. Wspólnie z nauczycielkami dekorowały sale, stworzyły przepiękne, tematyczne prace plastyczne oraz ozdoby na wielkanocny stół.  Przedszkolaki poznały tradycje wielkanocne, śpiewały świąteczne piosenki oraz poszukiwały Zajączka, który odwiedził naszą Niezapominajkę pozostawiając każdemu grzecznemu dziecku wspaniałe upominki.

To był prawdziwie piękny dzień przepełniony magią Świąt Wielkanocy :)

Żabki

Pszczółki

Krasnale

Tygryski

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,