Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W środę 20 września 2023r. nasze przedszkole po raz kolejny  miało okazję świętować Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.  Święto, które powstało dokładnie 10 lat temu,  by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji najmłodszych.
W ten wyjątkowy dzień nasza Niezapominajka od samego rana organizowała moc atrakcji dla wszystkich grup:  żabki, biedronki, pszczółki, tygryski oraz krasnale rozpoczęły swój dzień od  pięknych życzeń.  
Życzyliśmy wszystkim naszym dzieciom wspaniałych przygód oraz samych słonecznych dni w naszym przedszkolu, po czym wszystkie grupy zasiadły przy stole by rozpocząć świętowanie ? (słodkości oraz pysznych zdrowych przekąsek nie było końca).
Gdy wszystkie przedszkolaki miały już  pełne brzuszki – rozpoczęło się malowanie buzi w niezapominajkę, następnie wszystkie  grupy udały się na przedszkolny ogród, by razem przejść przez niezapomniany  tor swojej grupy , tańczyć przy rytmie  muzyki,  malować wspólne arcydzieło.
Nasza najmłodsza grupa -  żabki po raz pierwszy bawiła się z chustą animacyjną oraz piłeczkami. Na sam koniec dzieci miały okazję przenieść się do krainy baniek , gdzie radość i szczęście można zobaczyć poniżej ..

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,