Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Dzisiaj w Niezapominajce miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Odbyły się bowiem coroczne obrady Optymistycznego Sejmu. Posłami byli nie nikt inny jak nasze wspaniałe przedszkolaki. Dzieci z grupy starszaków oraz przedstawiciele z grup młodszych uchwaliły ustawę o dobrym zachowaniu w przedszkolu. Dzieci debatowały o tym, co zrobić żeby w naszej placówce było jeszcze bardziej optymistycznie, tak aby wszystkie dzieci czuły się w niej szczęśliwe i bezpieczne. Jesteśmy dumne z naszych przedszkolaków - świetnie poradziły sobie z zadaniem i z zapałem podawały swoje pomysły. Pani Dyrektor poprzez uroczyste przybicie pieczęci Królestwa Dzieci ogłosiła wcielenie naszej ustawy w życie.

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,