Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

"Marzanno, Marzanno Ty słomiana panno!
Weź śniegi i lody i wynoś się do wody!"

W czwartek 21.03.2024 - Od rana witały naszą Niezapominajkę dzieci z zwariowanymi fryzurami na głowie, kreatywności naszym małym przedszkolakom nie zabrakło. Po śniadaniu, dzieci zabawiły się w modeli i modelki - gdzie prezentowały swoje fryzury i ubrania. Następnie całe przedszkole wybrało się  na  wyczekiwany spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Przedszkolaki radośnie maszerowały w wiosennym humorze, śpiewając piosenki oraz grając na instrumentach a na ich czele widniała Marzanna, którą następnie pożegnaliśmy według tradycji . Pani Wiosna wraz z dziećmi przegoniła panią Zimę na dobre i rozdała słodki upominek-  każdej z grup.
Jesteśmy przekonani , że starania naszych  przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre - już od jutra ??

Tygryski

Pszczółki

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,