Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W środę 27 marca, wszystkie grupy o godzinie 9.00 zasiadły do uroczystego Śniadania Wielkanocnego, przedszkolaki w ten dzień były odświętnie ubrane, (a nawet nie zabrakło małych króliczków). Po Śniadaniu Wielkanocnym dzieci z nauczycielami wybrały się śladami Zajączka, który zrobił nam psikusa i porządnie się ukrył. Mały szary przyjaciel zostawił dla nas list i przygotował dla nas tor przeszkód, a gdy go przeszliśmy  ukrył w ogrodzie przedszkolnym jajka na wodę - to była świetna zabawa. Gdy  wszyscy byli już pełni wrażeń wróciliśmy do sali - okazało się, że to nie koniec niespodzianek -  Zając przygotował nam kosze pełne smakołyków.

Dziękujemy Zajączku !
Życzymy wszystkim Wesołych Świąt Wielkanocnych i mokrego Dyngusa

Żabki

Biedronki

Pszczółki

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,