Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Dnia 22.10.2012 roku optymistki z województw śląskiego i opolskiego spotkały się w ramach realizacji programu Optymistyczne Przedszkole podczas sieci uczących się przedszkoli SUPEŁ. Celem spotkania była wymiana doświadczeń, innowacyjne spojrzenie na współpracę z rodzicami. W trakcie regionalnej konferencji omówiono współpracę z rodzicami w aspekcie Ewaluacji zewnętrznej przeprowadzonej w przedszkolu nr 5 w Zdzieszowicach. Przedyskutowano multimedialny przegląd jednej z form współpracy w naszym przedszkolu ( cykl konkursów „ Rodzic - dziecko”). Kolejno prezentowały się optymistyczne placówki w ramach współpracy z rodzicami, wskazując pomysły innowacyjne. Pod koniec wyciągnięto wnioski do dalszej pracy w zakresie osiągania efektywnej współpracy z rodzicami.

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,