Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W dniach 8-10 marca 2012 r w Krakowie odbył się XI Zimowy Zjazd Optymistycznych Przedszkoli pod hasłem "Domino - Poszukiwanie zmian w Optymistycznym Przedszkolu". Przedstawicielem naszego przedszkola była pani dyrektor Urszula Szałaj, która wraz z panią Mirelą Nawrot przywitała przybyłych gości. Zjazd ten był dla nas bardzo szczególny, gdyż otrzymaliśmy Certyfikat Optymistycznego Przedszkola. W czasie zjazdu odbywało się szereg szkoleń a jedno z nich - "Koncepcja Optymistycznego Przedszkola" -  prowadziła Urszula Szałaj. W trakcie zjazdu ogłoszono wyniki konkursu na Optymistyczną Gazetkę Przedszkolną którego organizatorem było nasze przedszkole i ODiKU Partner. Z niecierpliwością czekamy na kolejny zjazd Optymistycznych Przdszkoli.

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,