Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W grupie Żabek zagościł sportowy duch. W ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Optymistyczne twórcze dzieciaki” odbyły się u nas warsztaty pod hasłem „Brykacze siłacze”

Warsztaty realizowane były 20 i 21 listopada. Okazuje się, że Żabki to prawdziwi sportowcy co żadnych wyzwań się nie boją. Pierwszego dnia sprawdzaliśmy czy nasze plecki są proste a nóżki i rączki rozciągnięte. Odbyło się wiele ćwiczeń gimnastycznych. Dzieci bardzo starały się aby wykonać ćwiczenia dokładnie i sumiennie. W kolejnym dniu była świetna zabawa na torze przeszkód. dzieci musiały pokonać slalom, przeczołgać się w tunelu, przenieść woreczek na głowie tak, aby nie spadł, przeskoczyć po kołach i przejść przez szarfę. Było to trudne ale Żabki jak zawsze ze wszystkim sobie świetnie poradziły ;-)

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,