Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Od października 2011 roku Szkoła Szachowa "Młody Strateg" z Kędzierzyna-Koźla prowadzi w Przedszkolu Nr 24 zajęcia szachowe.Przedszkolaki pod kierunkiem Pana Lesława Galackiego, licencjonowanego instruktora szachowego poznają tajniki królewskiej gry.Lekcje szachowe prowadzone są w każdy czwartek od godz.12.oo do 13.oo w 2 grupach wiekowych.

Lesław Galacki

 

P A Ź D Z I E R N I K  -  2 0 1 1

  

 

 

S T Y C Z E Ń - 2 0 1 2

Przedszkolaki matują

Dzieci z Przedszkola Nr 24 rozegrały swoją pierwszą prawdziwą partię szachową.Przedszkolaki dobrze radziły sobie nie tylko na szachownicy,ale opanowały również sztukę posługiwania się zegarem szachowym. Być może z tej grupy wyłoni się przyszły arcymistrz. Zwycięzcami w tej rywalizacji okazały się wszystkie dzieci. W nagrodę młodzi szachiści otrzymali słodycze.

Lesław Galacki  

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,

Przedszkole Nr 24 w Kędzierzynie-Koźlu