Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W dniach 27-28 czerwca 2011 r. odbył się X Jubileuszowy Zjazd Optymistycznych Przedszkoli w Warszawie. Nasze przedszkole reprezentowała mgr Maria Homoncik. Zjazd przebiegał pod hasłem: "Funcje przedszkola wobec dziecka zgodne ze współczesnymi tendencjami w edukacji przedszkolnej".

Otwarcia konfernecji dokonała autorka programu "Optymistyczne przedszkole" M. Nawrot, uroczyście odsłaniając Herb Optymizmu. Tego dnia wysłuchaliśmy wykładów dr Marianny Styczyńskiej i Andrzeja Pery. Dzień zakończył się przedstawieniem wykonanym przez Optymistyczny Teatr Rodziców "Gapcio" na motywach bajki "Jaś i Małgosia".

Drugiego dnia uczestnicy konferencji udali się do urzędu miasta Warszawa - Bielany, gdzie została przygotowana Giełda Optymistycznych Osiągnięć przedszkoli bielańskich.Zgromadzonych przywitał burmistrz dzielnicy Bielany po czym wysłuchaliśmy wykładu dr M. Styczyńskiej.

Po owocnych spotkaniach M. Nawrot uroczyście posumowała X Jubileuszowy Zjazd Optymistycznych Przedszkoli po czym uczestnicy zwiedzali wybrane przedszkola na Bielanach.

Z niecierpliwością czekamy na kolejny zjazd.

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,