Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W dniach 7- 9 stycznia 2010 roku przedstawicielki naszego przedszkola "Niezapominajka" dyrektor - Urszula Szałaj oraz nauczycielka - Maria Homoncik uczestniczyły w VIII Ogólnopolskim Zjeździe Optymistyczych Przedszkoli w Gdańsku.

Program zjazdu był bardzo bogaty. Wysłuchaliśmy wykładu p. Mirelli Nawrot i p. d. Elsner oraz w podrupach dyrektorzy i nauczyciele dyskutowałyśmy na temat wdrażania nowej podstawy programowej.Tego dnia nastapiło również uroczyste wręczenie certyfikatów kolejnym placówkom oraz certyfikatów mangenerów  i Pereł Optymizmu.Było nam niezmiernie miło, gdy nasza pani dyrektor otrzymała certyfikat manganera oraz została wyrózniona Perłą Optymizmu. Gratulujemy.

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,