Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

,, O KOCHANIU MISIA ... ,,

Miś ma w oczach szklane kulki, po to misiem jest,
żeby było kogo tulić kiedy pada deszcz.

Miś ma uszy do targania, po to misiem jest,
żeby mieć coś do kochania i wytarcia łez.

Miś ma wszystko, czego trzeba, żeby misiem być,
by do łóżka go zabierać, żeby o nim śnić.
 

Jak co roku 25 listopada wszystkie Pluszowe Misie obchodzą swoje święto. A ponieważ każde dziecko swojego ukochanego misia ma, postanowiliśmy wyprawić pluszakom przyjęcie niespodziankę. W poniedziałek (26.11.2012) od samego rana do naszego przedszkola schodziły się misie małe i duże oraz inne pluszaki, szczęśliwe, że dzieci pamiętały o misiowych urodzinach. Odbyło się wiele wesołych zabaw i konkursów. Misie i dzieci bawiły się, tańczyły i śpiewały piosenki o pluszowych misiach. Misiom zaśpiewaliśmy także głośne ,,Sto lat" i składaliśmy serdeczne życzenia. Po szalonej zabawie nadszedł czas na odpoczynek i słodki poczęstunek. Za rok spotkamy się na kolejnych urodzinach naszych niezastąpionych misiów! Do zobaczenia!

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,