Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Dnia 23 października 2014 r dzieci z grup "Krasnali" i "Tygrysków" brały udział w wycieczce do leśniczówki w Starej Kuźni. Wycieczka odbyła się w ramach realizacji projektu edukacyjnego "Optymistyczne Twórcze Dzieciaki" rozwijającego w tym miesiącu inteligencję przyrodniczą. Dzieci spotkały się z leśniczym, który opwiadał ciekawe historie o roślinach i zwierzętach. Zwiedzaliśmy wystawy przyrodnicze przedstawiające świat roślin i zwierząt. Poznaliśmy zwyczaje wilków, lisów, dzików, jeleni i innych mieszkańców lasu.. Dzieci zobaczyły różne rodzaje karmników i dowiedziały się jak się walczy ze szkodnikami lasów. Na pożenanie dzieci otrzymały wspaniałe kolorowanki, które zabrały ze sobą do domu. Wycieczka wszystkim bardzo się podobała.

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,