Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Dnia 17 maja 2008 r. o godzinie 1400  odbędzie się Wielki Festyn Rodzinny "Święto Niezapominajki". Festyn rozpocznie się uroczystym osdłonięciem logo przedszkola. Przewidujemy wiele wspaniałych atrakcji:

  • występy dzieci z okazji Dnia Mamy i Taty
  • wspaniałą zabawę z panem Żabą
  • mecz siatkarski tatusiów - nagrodą dla najlepszego zawodnika piłaka z autografami zawodników ZAKSA K-Koźle, dla zwycięskiej drużyny siatkarskie kalendarze a dla wszystkich grających miłe niespodzianki
  • loteria fantowa "Blue fant"
  • stoisko malowania twarzy
  • kawiarenka "Niezapomi...mniam...ka"
  • grill z sałatkami
  • licytacja koszulek i piłek z autografami zawodników PLS.

Zapraszamy całe rodziny naszych przedszkolaków, przyjaciół przedszkola. Gwarantujemy niezapomnianą sobotę !

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,