Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

6 grudnia to dzień na który czekają z niecierpliwością wszystkie przedszkolaki.

Już od rana w naszych  salach pojawiały się  główki przystrojone mikołajowymi czapkami, rogami  reniferkówi,  każdy choć trochę chciał być podobny do czerwonego pana i jego pomocników. 

Ten dzień był pełen niespodzianek. Najpierw Rodzice z Teatralnego Klubu Rodzica przygotowali i wystąpili w przedstawieniu teatralnym "Mikołajowa przemiana", po czym wspólnie śpiewając wszystkim znaną piosenkę "Ding dong" przywołali św. Mikołaja, który  przybył z workiem pełnym własnych skarpetek - skarpetek wypchanych po brzegi słodkościami i niespodziankami.

Ale to nie koniec ! W południe przybyli  do nas kolejni przebrani goście - mianowicie Zastępca prezydenta Miasta ds. Oświatowych - p. Paweł Rams oraz p. Katarzyna Dysarz - dyrektor Zarządu Oświaty i Wychowania w Kędzierzynie- Koźlu. I choć byli zaledwie chwilkę wszystkim dzieciaczkom zdązyli wręczyc piękne, świąteczne kolorowanki.  

W tym dniu nikt nie był smutny :)

Dziękujemy Rodzicom z Rady Rodziców i "Teatralnego Klubu Rodzica " za zaangażowanie, czas poswięcony na przygotowania, by własnie TEN dzień był obfity w niespodzianki i wrażenia.  

 

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,