Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Tradycyjnie,jak co roku, w ,,Niezapominajce” odbył się festyn rodzinny pod hasłem ,,Optymistyczna rodzina”. Festyn rozpoczął się występami dzieci oraz podziękowaniami dla rodziców, którzy wspierali nas przez cały rok. Po części
oficjalnej rozpoczęła się wspaniała zabawa. W ogrodzie przedszkolnym zapanowała niezwykle rodzinna atmosfera. Wśród wielu przygotowanych atrakcji nasz festyn uświetnił niezawodny p. Żaba oraz panowie z zaprzyjaźnionej Straży Pożarnej. Jak co roku mogliśmy liczyć na
zaangażowaie rodziców -tatusiom dziękujemy za świetne rozegrane mecze piłki siatkowej, a mamusiom za pyszne ciasta i sałatki. Mamy nadzieję, że tegoroczny festyn dostarczył wszystkim wielu pozytywnych wrażeń i dobrej zabawy.
Do zobaczenia za rok!

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,