Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W naszej ,,Niezapominajce" w dniach 14 - 16 maj 2012r. odbył się TYDZIEŃ ADAPTACYJNY. Przybyły do nas sympatyczne maluchy wraz ze swoimi rodzicami, które już we wrześniu dołączą do naszej przedszkolnej rodziny.

W poniedziałek (14 maj) dzieci przybyły do przedszkola po raz pierwszy - obejrzały sale, zapoznały się z zabawkami i porozmawiały z nowymi paniami. Na dzieci czekały także: dobra zabawa z chustą animacyjną oraz upominki - cukierkowe kwiatuszki. Nowe przedszkolaki otrzymały medal ,,Super przedszkolaka"!

Wtorek (15 maj) odbył się pod hasłem ,,Plastyczny dzień" - dzieciaki miały możliwość oraz zupełną dowolność w wyborze zajęcia dla siebie na przygotowanych stacjach, m.in. masa solna, malowanie farbami, rysowanie itp. Maluchy uczestniczyły także w szeregu zabaw muzyczno - ruchowych. 

16 maja (środa) odbyło się zebranie dla rodziców dzieci nowoprzyjętych, podczas którego rodzice otrzymali wskazówki jak przygotować swoje dziecko na tak ważny dzień jakim jest pierwszy dzień w przedszkolu!

                                       Wszystkim przybyłym serdecznie dziękujemy!!!                                                              Życzymy udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu! 

  • Dzień pierwszy

 
  • Dzień drugi
 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,