Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

We wtorkowy poranek 17 czerwca dzieci i panie z naszego przedszkola wyruszyły na wycieczkę do Stumilowego Lasku w Żyrowej koło Zdzieszowic. Z niecierpliwością czekały na obiecane niespodzianki i przygody... Razem z opiekunami i panią przewodnik zwiedzały park leśny z drewnianymi chatkami bohaterów bajki o Kubusiu Puchatku: wyśmienicie bawiły się w domku Krzysia, Tygryska, Prosiaczka, Sowy... i reszty przyjaciół Kubusia. Podczas przejażdżki traktorkiem po Stumilowym Lasku miały okazję zobaczyć i rozpoznać bohaterów dziecięcych bajek. Podczas wspólnego pikniku dzieci posiliły się pyszną kiełbaską i bułeczką, oraz wypiły kubusiowy soczek, aby nabrać siły na dalszą zabawę w kubusiowym lasku... Po tak emocjonującym dniu, zmęczeni ale szczęśliwi wróciliśmy do naszego przedszkola!

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,