Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Święto Dzieci w przedszkolu. Rano panie przywitały dzieci tajemniczymi usmiechami. Po śniadaniu przedszkolaki z wszystkich grup zebrały się w sali  "Tygrysków" i czekały na niespodziankę, którą było przedstawienie teatralne w wykonaniu nauczycielek pt. "Otwórz okienko". Dzieci z uwaga śledziły przygody Krasnala Michałka,radośnie witały zwierzątka i wraz z nimi śpiewały. Po przedstawieniu aktorki zostały nagrodzone wielkimi brawami.Po obejrzeniu teatrzyku, wszystkie dzieci wyszły do ogrodu,gdzie czekały na nie kolejne atrakcje.Rozegrane zostały mecze piłki nożnej,na zielonej trawie niby wielkie kwiaty"rozkwitły"kolorowe chusty animacyjne, którymi wraz z paniami bawiły się dzieci. Na naszym betonowym kole pojawiły się przepiękne tęczowe obrazki rysowane kolorową kredą, a tuz obok "wyrósł" grzybek po którym skakały dzieci. W całym ogrodzie słychać było gwar, dziecięcy śmiech i muzykę.  Na zakończenie tego wspaniałego dnia, każde dziecko otrzymało prezenty: słodkie co-nieco- czekoladę Milka oraz kolorowa piłeczkę. Wszystkim milusińskim z okazji ich święta życzymy samych wspaniałych i radosnych chwil !.

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,