Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

KLAUZULA INFORMACYJNAInformujemy że zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE:

 • Administratorem danych jest Publiczne Przedszkole nr 24 w Kędzierzynie-Koźlu z siedzibą przy ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,

 • Publiczne Przedszkole nr 24 w Kędzierzynie-Koźlu powołało Inspektora ochrony danych, kontakt: tel. 77-4835323, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 • Dane będą przetwarzane wyłącznie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b, c, d i e Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE,

 • Dane będą udostępniane wyłącznie innym organom, jeżeli przepisy prawne do tego zobowiązują,

 • Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres określony w JRWA Publicznego Przedszkola nr 24 w Kędzierzynie-Koźlu lub innych przepisach prawa,

 • Nie podanie w/w danych osobowych będzie skutkowała nie zrealizowaniem usługi,

 • Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,

 • Ma Pani/Panu prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego
  i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
  z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE,

 • Pani /Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz tradycyjny.

 

W związku z ochrona danych osobowych Publiczne Przedszkole nr 24 w Kędzierzynie-Koźlu nie wyraża zgody na kopiowanie i pobieranie żadnych danych osobowych, w tym wizerunku, ze strony internetowej przedszkola. Podmioty i osoby fizyczne, które bezprawnie będą rozpowszechniać dane osobowe pobrane ze strony internetowej Publicznego Przedszkola nr 24 w Kędzierzynie-Koźlu będą narażone na odpowiedzialność cywilną, w przypadku roszczeń osób pokrzywdzonych tym bezprawnym działaniem.


Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,