Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Ahoj przygodo !


W tym roku szkolnym naszą niezapominajkową załogę czeka wielka przygoda –wypływamy w rejs. W ubiegły wtorek dzieciaczki wszystkich grup spotkały się w sali Krasnali by tam (podczas inauguracji) udowodnić, że są silni, wysportowani, odważni i gotowi na czekającą nas podróż. Egzamin przeprowadzony pod okiem naszego kapitana statku – Pani Dyrektor oraz marynarzy –Pani Anetki i Pani Agnieszki zdali śpiewająco. Nasi mali majtkowie na znak dołączenia do załogi otrzymali marynarskie czapeczki.
 W ramach realizowanego projektu będziemy „odwiedzać” nadodrzańskie miasta. Zaczynamy już niebawem od poznania rzeki Odry. Ahoj przygodo!

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,

Przedszkole Nr 24 w Kędzierzynie-Koźlu