Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

8 listopada to był wyjątkowy dzień w naszym przedszkolu, gdyż odbyły się obrady Optymistycznego Sejmu. W tym wydarzeniu wzięły udział wszystkie dzieci ze Strefy Starszaka oraz przedstawiciele Strefy Malucha. Dzieci wcieliły się w rolę Posłów i Posłanek, aby wspólnie opracować ustawę  „Jak należy zachowywać się w przedszkolu”.  Każdy mógł wypowiedzieć się podczas debaty. Porządku obrad pilnował marszałek sejmu, wybrany demokratycznie i został nim Szymon z grupy Krasnali. Wszystkie propozycje zostały zapisane i poddane głosowaniu - nasza Ustawa została przyjęta jednogłośnie. Po odczytaniu uchwalonej ustawy przedszkolaki przed p. dyrektor złożyły uroczyste ślubowanie, iż będą się starać  przestrzegać  ustawy. 

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,