Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W dniach 27-29 marca 2014 roku w Wiśle   Dyrektor  naszego przedszkola Urszula Szałaj uczestniczyła w XIII Ogólnopolskiej Konferencji „Optymistycznych Przedszkoli”. Temat przewodni -  „KULTURA KREATYWNOŚCI” . Celem konferencji była szeroko rozumiana kreatywność i twórcze myślenie w projektowaniu i tworzeniu pracy z dzieckiem, nauczycielem i rodzicem, wypracowanie konstruktywnych rozwiązań, które pozwolą w sposób twórczy pokonywać trudności. Podczas spotkań z innymi optymistycznymi przedszkolami zostaliśmy wyróżnieni w konkursie „Piosenka jest dobra na wszystko”. Piosenkę napisała i skomponowała rodzina Klary, Matyldy i Tosi Łukasik. Wyróżnienie otrzymała także Jagoda Żyłowska za udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym. Spieszymy się także poinformować ,że Pani dyrektor naszej placówki została wybrana wicerektorem Zarządu Optymistycznych Przedszkoli. Podczas zjazdu nasze przedszkole zostało uhonorowane CERTYFIKATEM SIECI UCZĄCYCH SIĘ PRZEDSZKOLI „SUPEŁ”.
Cieszy nas  fakt , że zauważono i doceniono naszą wieloletnią pracę oraz aktywny udział w Ogólnopolskim Programie „Optymistyczne Przedszkole”.

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,