Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

 "Jestem sobie Przedszkolaczek  - nie grymaszę i nie płaczę!"

Od kilku tygodni nasze małe "żabki " uczyły się pięknych piosenek i wierszyków, żeby "zabłysnąć" przed swoimi rodzicami w dniu pasowania na przedszkolaka. Kiedy TEN dzień nadszedł nasze maluszki były bardzo dzielne i żadnemu  nie przyszło  na myśl, by ukryć się w ramionach rodziców. Wystąpiły jak przystało na prawdziwych przedszkolaków- głośno śpiewały, recytowały i tańczyły..
Po części artystycznej nastąpiła część uroczysta. Najpierw "żabki"  powtarzały słowa przysięgi -obiecały być grzeczne i kochać swoje przedszkole, a potem Pani dyrektor wieeeelkim ołówkiem pasowała każde dziecko na PRAWDZIWEGO PRZEDSZKOLAKA. Po tym zaprosiliśmy szanownych gości na  słodki poczęstunek - nasze drogie mamy i tatusiowe zaserwowali dzieciaczkom pyszne ciasta, ciasteczka, cukiereczki i soki.

Bardzo WAM dziękujemy.!!!

I choć uroczystoć się skończyła, piękne wspomnienia pozostały na filmach, zdjęciach i w sercach... 

 

{mosimage}  {mosimage}

{mosimage}  {mosimage}

{mosimage}

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,