"Jestem sobie Przedszkolaczek  - nie grymaszę i nie płaczę!"

Od kilku tygodni nasze małe "żabki " uczyły się pięknych piosenek i wierszyków, żeby "zabłysnąć" przed swoimi rodzicami w dniu pasowania na przedszkolaka. Kiedy TEN dzień nadszedł nasze maluszki były bardzo dzielne i żadnemu  nie przyszło  na myśl, by ukryć się w ramionach rodziców. Wystąpiły jak przystało na prawdziwych przedszkolaków- głośno śpiewały, recytowały i tańczyły..

Bardzo WAM dziękujemy.!!!

I choć uroczystoć się skończyła, piękne wspomnienia pozostały na filmach, zdjęciach i w sercach...

{mosimage}  {mosimage}