Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W ramach realizacji projektu "100 lat Niepodległości Polski " w miesiącu październiku  w naszym przedszkolu został ogłoszony konkurs plastyczny dla dzieci i rodziców na „Biało- czerwone coś”.   Warunkiem uczestnictwa w konkursie było wykonanie pracy plastycznej w biało- czerwonych barwach i przyniesienie jej do przedszkola do dnia 5.11. 2018 r. W konkursie wzięło udział 25 uczestników. Z prac konkursowych zorganizowana została galeria, która uświetniła obchody święta 100-lecia Niepodległości Polski. Konkurs został rozstrzygnięty dnia 16 11.2018 . Jury konkursu wyróżniło  trzy prace. Za pomysłowość i kreatywność wyróżnione zostały prace Adasia D. z grupy „Żabek”, Tymona B. z grupy „Biedronek” i Igora W. z grupy „Tygrysków". Laureaci konkursu otrzymali nagrody, a wszyscy uczestnicy dyplomy oraz słodkie co- nieco.Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, gratulujemy wspaniałych pomysłów i kreatywności. Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach:)

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,