Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Od 19 do 23 listopada dzieci w naszym przedszkolu wzięły udział w kolejnej części projektu edukacyjnego - Optymistyczne Twórcze Dzieciaki podróżują wzdłuż Odry - tym razem poznawały zakamarki rodzinnego miasta Kędzierzyna - Koźla. Swoją podróż po mieście rozpoczęły od poznania "Legendy o trzech braciach Kozłach", poznania herbu i hejnału miasta. W kolejnych dniach brały udział w zabawach terenowych, mających na celu poznanie wielu ciekawych miejsc w bliższej i dalszej okolicy. Nie zabrakło sportowego treningu na miarę mistrzów ZAKSY oraz eksperymentów i doświadczeń, jak w prawdziwych zakładach chemicznych.

 

Żabki

 

 


 

Biedronki

 


 

Tygryski

 

 

 

Krasnale

 

 

Pszczółki

 

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,