Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Pluszowe Misie z wizytą w Niezapominajce


    W ubiegły poniedziałek na ulicach osiedla spotkać można było dzieciaczki maszerujące do przedszkola trzymając w ręce swojego najlepszego  przyjaciela – pluszowego misia. A to wszystko za sprawą wyjątkowego święta. Już w holu witały naszych najmłodszych misiowe nutki, nasz wspaniały Elmo oraz inne bajkowe misie. Co więcej do każdej sali zawitały dwa urocze misie zapraszając dzieci do wspólnej zabawy. Były tańce - wygibańce, zagadki, puzzle i wielka uczta. Nie zabrakło również głośnego „Hip Hip Hura!” na cześć naszych pluszowych przyjaciół. A za złożoną przysięgę dożywotniego kochania i codziennego przytulania naszych misi dzieci otrzymały dyplomy oraz słodkie upominki ?
Z niecierpliwością czekamy na kolejne Święto Pluszowego Misia!

 

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,