Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

 Święta, święta, święta- cudowny czas


           20 grudnia naszą Niezapominajkę ogarnęła magia świąt Bożego Narodzenia. Tą cudowną atmosferę roznieciły w naszych sercach dzieci z kółka taneczno - teatralnego, które wystąpiły w jasełkowym przedstawieniu przed swoimi kolegami i koleżankami, Panią Dyrektor, zaproszonymi gośćmi z Rady Rodziców oraz personelem przedszkola. Zarówno ich występ jak i wspólne śpiewanie kolęd oraz pastorałek wywołało łzy wzruszenia.
          Kontynuacją tej cudownej atmosfery był uroczysty  obiad. Na odświętnie przygotowanych stołach pojawił się tradycyjny czerwony barszcz z uszkami oraz rybka w towarzystwie kompotu z suszu. Jednak najważniejszy w tym dniu był opłatek, którym to podzieliliśmy się składając sobie życzenia.
Także i Wam Kochani Rodzice i przyjaciele naszej Niezapominajki chcemy życzyć prawdziwie pięknych świąt, ciepłych w sercu i mroźnych na zewnątrz, jaśniejących pierwszą gwiazdką. Niech z nut świątecznych zapachów powstanie najpiękniejsza kolęda i czarem swej melodii spełni Wasze marzenia.
                                                                                    

WESOŁYCH ŚWIĄT !

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,