Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Muzyka otwiera serca


Podczas tegorocznego koncertu noworocznego wszyscy utwierdziliśmy się, że muzyka otwiera nawet najbardziej zatwardziałe serduszka. A to wszystko za sprawą naszych milusińskich, którzy dali z siebie wszystko podczas koncertu 17 stycznia br. w DK Chemik. Dzieciaczki ze wszystkich grup przygotowały naprawdę wielki show dla swoich ukochanych rodziców. Zabierając ich w karnawałową wycieczkę po całym świecie zaprezentowały się w dwóch tańcach. Towarzyszyły im również „głębokie” cytaty o muzyce oraz wielojęzyczne powitania. Naszą podróż zakończyliśmy oczywiście w ukochanej Polsce świetnie się bawiąc przy piosence M. Jeżowskiej „Marzenia się spełniają”. Atmosfera zarówno na scenie jak i na widowni była cudowna, szczęśliwe twarze dzieci i zachwyt w oczach rodziców są bezcenne.
Gratulujemy cudownych występów naszym ukochanym przedszkolaczkom a Wam Kochani Rodzice dziękujemy za obecność i miłe słowa ?

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,