Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Podsumowanie akcji „Przyjaciel Książki i Przyrody”


30 stycznia w Domu Kultury Chemik odbyło się uroczyste podsumowanie akcji „Przyjaciel Książki i Przyrody” . Z tej okazji dzieci ze strefy starszaka, które systematycznie wypożyczały plecaczki z książeczkami zostały zaproszone na tę uroczystość. Po oficjalnej części gratulacji i podziękowań ze strony Dyrekcji Miejskiej Biblioteki Publicznej nasze przedszkole odebrało nagrodę w formie ciekawych przyrodniczych książek edukacyjnych oraz planszowych gier dydaktycznych. Jednakże największą nagrodą dla obecnych dzieciaczków była projekcja bajki „Sekretne życie kotów”.  Serdecznie zachęcamy Was – Kochani Rodzice do dalszego wypożyczania grupowych plecaczków i czytania Waszym pociechom.

„Książka to nierozdzielny towarzysz, przyjaciel bez interesu, domownik bez uprzykrzenia.”
Ignacy Krasicki
 
 
 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,

Przedszkole Nr 24 w Kędzierzynie-Koźlu