Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W dniach od 28.01. do 01.02 w naszym przedszkolu zrealizowany został kolejny etap projektu edukacyjnego z cyklu Optymistyczne Twórcze Dzieciaki podróżują rzeką Odrą. Tym razem dzieci zwiedziły stolicę polskiej piosenki czyli Opole. Swoją podróż rozpoczęły od poznania legend związanych z tym miastem,  jego herbu oraz najbardziej znanych miejsc. Zwiedziły opolskie Zoo oraz miejsca powiązane ze sztuką – teatr, amfiteatr, filharmonię, muzeum muzyki polskiej. Przedszkolaki brały również udział w warsztatach muzycznych tworząc własne instrumenty, eksperymentowały z dźwiękami, tworzyły prace plastyczno-techniczne, a nawet przeniosły się w magiczny świat teatru. Wrażeń było wiele…
Teraz czas wypłynąć w dalszy rejs, by dobić do kolejnego portu…

Pszczółki

 

Krasnale

 

 

Tygryski

 

Biedronki

 

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,