Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Na wyspach szczęśliwych…


Tegoroczny bal karnawałowy należał do naprawdę wyjątkowych wydarzeń… Wybraliśmy się w wielką morską podróż.  Nasza sala zamieniła się w pokład statku na którym mogli przebywać jedynie pasażerowie z wykupionym biletem. Na dolnym holu Kapitan Serducho wraz ze swoim pomocnikiem Majtkiem Serduszko wręczali bilety za najpiękniejszą z możliwych opłat – cudowny uśmiech. I w ten oto sposób nasza fantastyczna załoga pełna super bohaterów, zwierzątek i postaci z bajek rozpoczęła morską przygodę. Pod przewodnictwem Kapitana Serducha pokonaliśmy ocean i dopłynęliśmy do wysp szczęśliwych. Ale to wcale nie było takie łatwe… aby dotrzeć do celu musieliśmy pokonać kilka raf a na każdej z nich czekało nie lada zadanie. Na szczęście z pomocą przyszła nie jedna Wróżka Dobrego Serduszka. Dzieciaczki  spotkały naburmuszonego pirata, którego rozbawiły wspólną zabawą,  oczyściły zanieczyszczoną wodę i zamieniły papierki w magiczne serca oraz pokonały sztorm dzięki wspólnej pracy.  Udowodniliśmy, że jesteśmy najlepszą załogą pod słońcem, z resztą zobaczcie sami jak fantastycznie się bawiliśmy…

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,