Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Wrocław to kolejne miasto, ktore przedszkolaki z Niezapominajki poznały w ramach realizacji projektu edukacyjnego "Podróże Optymistycznych Dzieciaków" I choć  osobiscie nie bylismy w tym miescie wiemy o nim naprawde wiele. Znane są nam najciekawsze i najpiekszniejsze zabytki i miejsa,  ktore warto zwiezdzić.Wiemy tez, że Wrocław słynie z niezwykłych mostów, ktore poznaliśmy dzieki rodzicom Jasia podczas warsztatow konstrukcyjnych i architektonicznych. Nie obce nam także wroclawskie legendy. Jedną z nich zaprezentowaly nam nasze panie w przedstawieniu teatralnym "Mostek czarownic".
Można by rzec, że we Wroclawiu było naprawde miło...

 

Pszczółki

 

 

Tygryski

 

 

Krasnale

 

 

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,