Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Dookoła świata


Dzieci ze strefy starszaka wybrały się do „Ogrodów Odrzańskich” na warsztaty. Przemiłe Panie zabrały nas na wyjątkową wycieczkę dookoła świata. Zwiedziliśmy wszystkie kontynenty i spotkaliśmy ich mieszkańców. Poznaliśmy życie ludzi w innych krańcach świata. Obejrzeliśmy filmik edukacyjny i układaliśmy najsłynniejsze budowle świata. Podziwialiśmy ogromny globus wyszukując na nim ciekawostek. Dowiedzieliśmy się gdzie możemy spotkać kangura, ile kg bambusa zjada dziennie panda i po co zebrze paski. To były naprawdę ciekawe warsztaty.
 A czy Ty wiesz jak głęboko pływa pingwin? Twoje dziecko zaskoczy Cię  teraz niejedną ciekawostką ?

 

 

 

  n="center">

Dookoła świata


Dzieci ze strefy starszaka wybrały się do „Ogrodów Odrzańskich” na warsztaty. Przemiłe Panie zabrały nas na wyjątkową wycieczkę dookoła świata. Zwiedziliśmy wszystkie kontynenty i spotkaliśmy ich mieszkańców. Poznaliśmy życie ludzi w innych krańcach świata. Obejrzeliśmy filmik edukacyjny i układaliśmy najsłynniejsze budowle świata. Podziwialiśmy ogromny globus wyszukując na nim ciekawostek. Dowiedzieliśmy się gdzie możemy spotkać kangura, ile kg bambusa zjada dziennie panda i po co zebrze paski. To były naprawdę ciekawe warsztaty.
 A czy Ty wiesz jak głęboko pływa pingwin? Twoje dziecko zaskoczy Cię  teraz niejedną ciekawostką ?

 

 

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,